Radio „MC Radio“ online. Radio internetowe

Związane radiostacje:

Radio MC Radio online MC Radio

MC Radio, zlokalizowane w Poznaniu, to tętniąca życiem stacja radiowa, która zaspokaja potrzeby szerokiego grona słuchaczy. MC Radio nadaje na częstotliwości 102,7 FM w promieniu 50 km, zapraszając do słuchania nie tylko mieszkańców Poznania, ale także okolicznych miejscowości. Ta aglomeracyjna stacja oferuje ekscytującą ofertę wydarzeń kulturalnych, dzięki czemu jest miejscem docelowym dla entuzjastów muzyki i poszukiwaczy rozrywki.

MC Radio świętuje swoje 15-lecie i z tej okazji przygotowało 15 ciekawych wydarzeń kulturalnych. Od pokazów filmowych po koncerty i imprezy klubowe – w MC Radio każdy znajdzie coś dla siebie. Jubileuszowy weekend obejmuje pokazy filmowe w renomowanym poznańskim Kinie Rialto, w tym premierę „Świętego”, porywającego filmu kryminalnego osadzonego w latach 80-tych. Następnie odbędzie się familijny pokaz filmu „Szczęście Mikołajka” oraz impreza klubowa poświęcona ukochanym przebojom lat 90.

Patrząc w przyszłość, MC Radio ma ekscytującą linię wydarzeń zaplanowanych na cały rok. Słuchając 102,7 FM i śledząc kanały społecznościowe, słuchacze mogą być na bieżąco z nadchodzącymi atrakcjami i koncertami, w tym występem Natalii Kukulskiej w MTV Unplugged.

MC Radio to nie tylko muzyka, ale także programy edukacyjne, dyskusje kulturalne i relacje z poznańskiej sceny piłkarskiej. Dzięki zespołowi entuzjastycznych prezenterów i kompleksowym aktualizacjom informacji o ruchu drogowym, MC Radio zapewnia swoim słuchaczom zaangażowanie i rozrywkę.

Dołącz do MC Radio na 102,7 FM i poznaj tętniącą życiem scenę rozrywkową Poznania. Nie przegap ekscytujących wydarzeń i wciągających programów oferowanych przez tę dynamiczną stację radiową.

playlista: co bylo grane dzisiaj i wczoraj w radiostacji MC Radio?