Radio „Emaus“ online. Radio internetowe

Radio Emaus online Emaus

Pochodząca z serca Poznania Radiostacja Emaus od ponad 27 lat dostarcza wyjątkową mieszankę radiowych doświadczeń. Ta społeczno-religijna stacja jest dźwiękową wizytówką Archidiecezji Poznańskiej, dotykając serc i umysłów ponad miliona słuchaczy w Wielkopolsce.

Emaus Radio Station emanuje niezachwianym zaangażowaniem w wysokiej jakości treści, począwszy od audycji informacyjnych i edukacyjnych, perełek kulturalnych i boskich programów religijnych. Dodaj do tego szczyptę kuszącej muzyki, a otrzymasz potężną radiową miksturę. Co więcej, etos stacji polegający na zapewnieniu „dobrego radia na dobry dzień” rezonuje w każdej słyszalnej fali.

Od 2018 roku stacja rozkwitła pod egidą Święty Wojciech Dom Medialny sp. z o.o. To wyniosło stację radiową Emaus na nowe wyżyny, wzmacniając jej misję i zasięg z nowej lokalizacji przy Chartowo 5. W nowym centrum znajdują się najnowocześniejsze studia, oferujące najnowszą technologię do doskonałej transmisji i produkcji programów.

Poza technologią, stacja radiowa Emaus ma potężny zespół z wyjątkowymi talentami. Od redaktora naczelnego Ks. Wojciecha Nowickiego do Marketing & Sales Managera Pauliny Królskiej, Technical Managera Eryka Kotysa oraz zespołu prezenterów i reporterów, każdy członek zespołu Emaus jest świadectwem zaangażowania stacji w doskonałość.

Stacja radiowa Emaus to nie tylko nadawca w Poznaniu; to siła napędowa radiowego krajobrazu miasta. Reprezentuje zdrową mieszankę elementów społecznych, religijnych, edukacyjnych, kulturalnych i muzycznych, docierając do milionów w całej Wielkopolsce. Mieści się w najnowocześniejszym obiekcie i serwuje swoim słuchaczom unikalne i różnorodne treści, zasilane przez znakomity zespół.