Radio „Spacja“ online. Radio internetowe

Radio Spacja online Spacja

W tętniącej życiem Warszawie znajduje się wyjątkowa stacja radiowa, która podbiła serca słuchaczy z całego świata. Witamy w Spacji, stacji radiowej, która przeczy konwencjom i zapewnia jedyne w swoim rodzaju doświadczenie. Powstając w bezprecedensowych czasach pandemii C-19 w marcu 2020 roku, Spacja stała się świadectwem pasji i pomysłowości.

Działając bez zwykłej infrastruktury i zasobów, Spacja wyruszyła w niezwykłą podróż, nadając z domów na czterech kontynentach. Ta przełomowa koncepcja pozwala im wyselekcjonować wyjątkową muzykę z Azji, Ameryki, Antarktydy, Europy, a nawet urzekających krain Islandii. (Tak, wiemy, że Islandia znajduje się w Europie, ale dodaje to odrobinę magii, a w końcu Spacja polega na tworzeniu urzekającego krajobrazu dźwiękowego).

Zespół stojący za Spacją składa się z niezwykłych entuzjastów radia, którzy poświęcili trzy lata swojego życia na to dobrowolne przedsięwzięcie. Ich nazwiska są szeptane z szacunkiem w branży radiowej, co czyni ich wymarzonym zespołem dla każdej stacji na całym świecie.

To, co wyróżnia Spację, to niezrównany program, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. To gobelin utkany z najlepszych nici z Antarktydy, Bali, Bielan, Borów Tucholskich, Brwinowa, Cieszyna, Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, Chrzanowa, Czech, Czornego Śląska, Doliny Krzemowej, Dublina, Gór Izerskich, Grodziska Mazowieckiego, Himalajów, Irlandii Północnej, Jarnic, Koszęcin, Łódź, Magdalenka, Marki, Mazury (Jelonek, Puszcza Borecka), Mokotów, Nowy Jork, Paryż, Podbeskidzie, Podlasie, Poznań, Powiśle, Pruszków, Przemków, Puszcza Kampinoska, Reykjavik, Solca, Sopot, centrum miasta, Warszawa, Wrocław, Ursus, Ziemia Nurska, a nawet Żoliborz.

playlista: co bylo grane dzisiaj i wczoraj w radiostacji Spacja?

Archiwum. Lista przebojów (piosenek). Jaka piosenka grała?