Radio „Meloradio“ online. Radio internetowe

Radio internetowe Meloradio online słuchać
Radio online Meloradio słuchać online

Meloradio

Radio Meloradio online Meloradio

Meloradio, sieć dziewiętnastu lokalnych stacji radiowych, jest urzekającym dodatkiem do tętniącego życiem krajobrazu radiowego w Warszawie. Uruchomiona 4 września 2017 r. stacja radiowa, należąca do Eurozet, oferuje wspaniałe wrażenia słuchowe, zastępując swojego poprzednika, Radio Zet Gold. Koncentrując się na muzyce soft AC, Meloradio prezentuje starannie wyselekcjonowaną selekcję obejmującą ostatnie pięć dekad. Stacja szczyci się tym, że jest przystanią dla entuzjastów łatwego słuchania, którzy doceniają nostalgiczny urok ponadczasowych melodii.

Pod fachowym okiem Krystiana Karwaszewskiego, cenionego redaktora naczelnego i dyrektora programowego Meloradio, stacja może pochwalić się utalentowanym składem prezenterów. Od Jarosława Budnika i Alicji Myśliwiec po Małgorzatę Kościelniak i Piotra Opokę, każdy prezenter wnosi swój unikalny akcent do programu, zapewniając różnorodne i wciągające wrażenia słuchowe. W skład zespołu wchodzą również Maciej Skrzątek, Andrzej Sołtysik, Piotr Sworakowski, Paweł Loroch, Piotr Jędrzejek, Kamila Kalińczak, Karina Nicińska, Adrian Nowak, Waldemar Darłak i Maciej Junak.

Meloradio w ciągu swojego krótkiego istnienia zdobyło sporą słuchalność. Według badania Radio Track przeprowadzonego przez Millward Brown SMG/KRC w okresie od lutego do kwietnia 2022 r. stacja uzyskała 0,9% udziału w czasie słuchania wśród osób w wieku od 15 do 75 lat, co dało jej 17. miejsce w rankingu polskiego rynku radiowego. Osiągnięcie to świadczy o atrakcyjności stacji i jej zdolności do łączenia się z szeroką publicznością.

Z siedzibą w Warszawie, Meloradio zawiera w sobie esencję różnorodnego krajobrazu muzycznego miasta. Niezależnie od tego, czy szukasz nostalgicznej podróży w dół wspomnień, czy po prostu szukasz orzeźwiającej mieszanki melodii, Meloradio z pewnością dostarczy. Dostrój się do tej urzekającej stacji radiowej, aby na nowo odkryć melodie, które ukształtowały ostatnie pięć dekad.

playlista: co bylo grane dzisiaj i wczoraj w radiostacji Meloradio?

Archiwum. Lista przebojów (piosenek). Jaka piosenka grała?