Radio „Punk Radio Underground“ online. Radio internetowe

Radio Punk Radio Underground online. Radio internetowe
Radio online  Punk Radio Underground słuchać online

Punk Radio Underground

Radio Punk Radio Underground online Punk Radio Underground

Witamy w Punk Radio Underground, charakterystycznej stacji radiowej zlokalizowanej w tętniących życiem Kielcach. Jako prawdziwa przystań dla entuzjastów punka, stacja ta oferuje niezrównane wrażenia, prezentując szeroką gamę niezależnej, niezrzeszonej muzyki, archiwalnych nagrań i nowatorskich zespołów. Z nami będziesz na bieżąco z najnowszymi koncertami, albumami, zinami i innymi wydarzeniami na scenie. Przygotuj się na to, że jedyne tego typu radio w sieci rozwali Cię na łopatki!

W Punk Radio Underground jesteśmy dumni z tego, że wspieramy undergroundowe zespoły. Do grona 351 zespołów z 30 zakątków świata zjednoczonych pod naszym patronatem dołączyły KULTURA UPADŁA z Wrocławia i DETËSTO z Brazylii. Możesz słuchać naszej stacji na różnych platformach streamingowych, takich jak ROCK KOMPAS (Android) lub ONLINE RADIO BOX (iPhone). Alternatywnie, możesz pobrać plik audio na swój komputer i odtwarzać go za pomocą dowolnego programu muzycznego.

Dołącz do nas na naszych kanałach YouTube, Facebook, Instagram i Discord, gdzie tworzymy tętniącą życiem społeczność podobnie myślących osób. Jeśli wierzysz w naszą misję, możesz również wesprzeć nas na Patronite, pomagając nam przenieść punkowy głos do Twojego domu.

Przygotuj się na punkową rewolucję, jakiej jeszcze nie było, ponieważ wnosimy energię, ducha i bunt ruchu punkowego prosto do twojego salonu. Żadnych reklam, tylko czyste punkowe wibracje pulsujące w głośnikach. Poczuj surową moc punka z Punk Radio Underground, prawdziwym głosem podziemnej sceny!

playlista: co bylo grane dzisiaj i wczoraj w radiostacji Punk Radio Underground?

Archiwum. Lista przebojów (piosenek). Jaka piosenka grała?