Radio „Jura“ online. Radio internetowe

Radio Jura online Jura

Biorąc pod uwagę wyjątkowy urok i urzekające cechy JURY, stacji radiowej, która rozbrzmiewa w sercu Częstochowy, można by ją uznać za lokalny skarb. Jura to nie tylko stacja radiowa, to harmonijne światło komunikacji, które łączy Częstochowę w symfonii melodyjnej paplaniny i hitów z list przebojów.

Założona przez cenioną firmę Radio 90 FM, Jura wyrzeźbiła swoją niszę jako atrakcyjna obecność w częstochowskim krajobrazie medialnym. Wykorzystując swoje doświadczenie w branży, umiejętnie dostosowali swoją strategię nadawania do tętniącego życiem miasta Częstochowa. To świadectwo jakości Jura, która nadaje w całym mieście na częstotliwości 93,8 MHz.

Format nadawania Jura to prawdziwy majstersztyk. EHR, czyli European Hit Radio, to ich wybrany styl, przynoszący szereg popularnych utworów i świeżych bitów chętnym słuchaczom Częstochowy. Skierowana głównie do grupy wiekowej 20-45 lat, Jura naprawdę oddaje ducha i energię miasta.

Co więcej, za sterami Jura stoi Andrzej Mielimonka, postać o znaczącej renomie w branży radiowej. Jego nieoceniony wkład w Jurę sprawił, że stała się ona wiodącą stacją radiową, wzmacniającą swój głos w całej Częstochowie.

Radio Jura, lokalna stacja radiowa w Częstochowie, wzbogaca rytm kulturalny miasta dzięki formatowi EHR i wizjonerskiemu przywództwu Andrzeja Mielimonki. Dzięki swojemu zaangażowaniu w sprawy słuchaczy, Jura z powodzeniem zdobyła swoją pozycję w sercu Częstochowy.

playlista: co bylo grane dzisiaj i wczoraj w radiostacji Jura?

Archiwum. Lista przebojów (piosenek). Jaka piosenka grała?