Radio „Freee“ online. Radio internetowe

Radio Freee online Freee

W sercu Lublina, tętniącego życiem ośrodka kulturalnego i regionalnego, znajduje się Radio Freee – żywiołowa stacja radiowa, która w artystyczny sposób oddaje dynamicznego ducha miasta. Czerpiąc siłę ze swoich lokalnych powiązań i skierowana do młodej, entuzjastycznej populacji w wieku 20-35 lat, stacja radiowa nieustannie tętni energią.

Oparte na etosie nawiązywania kontaktu ze słuchaczami, Radio Freee to crème de la crème regionalnych stacji radiowych w Lublinie. Muzyczny gobelin jest starannie wyselekcjonowany w formacie Contemporary Hit Radio (CHR), tworząc wciągającą atmosferę najnowszych hitów. Poza muzyką, stacja radiowa jest skarbnicą różnorodnych programów. Od codziennego przeglądu wiadomości „Miasto w skrócie”, przez program kulturalny „Nie Do Ogarnięcia”, po cotygodniową dyskusję o życiu studenckim „Studnia Akademicka”, każdy znajdzie coś dla siebie.

Stacja Freee wykracza poza bycie jedynie dostawcą dobrej muzyki. W weekendy podwaja promocję polskiej muzyki, nadając listy przebojów, takie jak „44 na 89i9”. Jej eklektyczna oferta rozciąga się również na programy lifestylowe, takie jak „Gastrofaza”, która odkrywa kulinarne przysmaki, „Naturystka” dla entuzjastów ekologii i zdrowego stylu życia, czy „Imprezownia”, która sprawia, że nocne życie Lublina pulsuje aktualnościami ze sceny klubowej.

To, co wyróżnia Freee, to oddanie społeczności. To nie tylko stacja radiowa; to platforma, która wspiera lubelskie wydarzenia kulturalne, społeczne i sportowe, a także prezentuje wielu lokalnych influencerów w swoich audycjach. Aktywny udział stacji radiowej w organizowaniu wydarzeń plenerowych pokazuje jej zaangażowanie w uczynienie Lublina jeszcze bardziej tętniącym życiem miejscem.

Radio Freee jest w istocie latarnią morską ducha Lublina, odzwierciedlającą jego żywiołową naturę i dynamiczny styl życia. To więcej niż stacja radiowa; to głos, który rezonuje z Lublinem, dla Lublina.

playlista: co bylo grane dzisiaj i wczoraj w radiostacji Freee?

Archiwum. Lista przebojów (piosenek). Jaka piosenka grała?