Radio „Index“ online. Radio internetowe

Radio Index online Index

Unikalna harmonijna mieszanka treści edukacyjnych, rozrywkowych i pouczających odbija się echem w tętniącej życiem Zielonej Górze. To urzekająca stacja radiowa Index, centrum stymulacji intelektualnej i plac zabaw dla dociekliwych umysłów. Założona pod prestiżowym patronatem Uniwersytetu Zielonogórskiego, stacja radiowa Index ma bogate dziedzictwo i jest świadectwem żywego ducha społeczności studenckiej, płynnie przeplatając się z energicznym pulsem miasta.

Początkowo wywodząca się ze studenckiego radia „Śrubka”, stacja Index wyrobiła sobie markę, przyciągając nie tylko młodzież w wieku 15-29 lat, ale także starszych słuchaczy. Niezwykła różnorodność treści, wszechstronna zarówno pod względem zakresu, jak i głębi, wyróżnia stację radiową Index, czyniąc ją cenionym elementem zielonogórskiego krajobrazu dźwiękowego.

Nadając w promieniu 50 km od miasta i docierając do odbiorców online, Index staje się integralną częścią Grupy Polskiego Radia Akademickiego od 2003 roku. Utrzymując rytm Zielonej Góry, Index zapewnia unikalny asortyment programów – sportowych, kulturalnych, naukowych i publicystycznych, dzieląc się pulsem wydarzeń w mieście i regionie, stając się niezawodnym towarzyszem dla swoich słuchaczy.

Stacja radiowa Index rozwija się dzięki udziałowi wolontariuszy, głównie studentów, wprowadzając do swoich programów młody, dynamiczny i energiczny klimat. Oferuje różnorodne programy, konsekwentnie wprowadzając innowacje i eksperymentując, zgodnie z formatem CHR, twierdząc, że jest to dumny slogan „Zielona Góra muzyki”.

Stacja Index, osadzona w sercu Zielonej Góry, z powodzeniem wplotła się w tkankę życia miasta. Jej dynamiczne połączenie programów edukacyjnych i rozrywkowych, w połączeniu z głębokim zakorzenieniem w społeczności akademickiej, czyni ją nieodzowną częścią zielonogórskiej tożsamości. Dzięki sile angażujących audycji i oddaniu słuchaczom, Index jest czymś więcej niż tylko stacją radiową; to ścieżka dźwiękowa do tętniącego życiem miasta.

playlista: co bylo grane dzisiaj i wczoraj w radiostacji Index?

Archiwum. Lista przebojów (piosenek). Jaka piosenka grała?