Radio „Nowinki“ online. Radio internetowe

Radio Nowinki online Nowinki

Odkryj urzekający świat radia w Nowinkach, renomowanej studenckiej stacji radiowej położonej w tętniącym życiem Krakowie. Założone w 1958 roku przez grupę ambitnych studentów Politechniki Krakowskiej, Nowinki zapisały się w annałach historii polskiego radia. Z bogatym dziedzictwem obejmującym ponad pięć dekad, ta stacja radiowa stała się istotną częścią lokalnej społeczności, zapewniając angażujące treści i rozrywkę.

Zlokalizowane w samym sercu Krakowa Nowinki nieustannie ewoluowały, dostosowując się do zmieniających się czasów. Pomimo ery cyfrowej i pojawienia się telewizji kablowej, Nowinki pozostają zaangażowane w swoją misję bycia wpływową i pełną wydarzeń studencką stacją radiową. Wykorzystując potęgę Internetu, Nowinki rozszerzyły swój zasięg poza tradycyjne głośniki mono, aby dostarczać audycje stereo bezpośrednio do komputera. Niezależnie od tego, czy szukasz wiedzy edukacyjnej, czy dobrej zabawy, Nowinki jest tam, aby Ci towarzyszyć, informując Cię o wszystkim, co musisz wiedzieć.

W całej swojej bogatej historii Nowinki pielęgnowały liczne talenty, a przez ich drzwi przewinęło się około 1000 osób. Wielu z nich kontynuowało udaną karierę dziennikarską, zaznaczając swoją obecność w regionalnych i krajowych stacjach radiowych, telewizji i mediach drukowanych. Wpływ Nowinek wykracza poza fale radiowe, ponieważ stacja użyczyła nawet swojej nazwy osiedlu mieszkaniowemu Politechniki Krakowskiej, dawniej zlokalizowanemu przy ulicy Bydgoskiej.

Jako bogata stacja radiowa, Nowinki emanują duchem życia studenckiego, zapewniając platformę dla ekspresji i kreatywności. Stała się nieodłączną częścią krakowskiej społeczności, rezonując z energią i aspiracjami młodych umysłów. Nie przegap okazji, aby dostroić się i zanurzyć w dynamicznej atmosferze, którą Nowinki wnoszą na fale radiowe.

playlista: co bylo grane dzisiaj i wczoraj w radiostacji Nowinki?

Archiwum. Lista przebojów (piosenek). Jaka piosenka grała?