Radio „Kultura“ online. Radio internetowe

Radio Kultura online Kultura

Zlokalizowana w tętniącym życiem Lublinie stacja radiowa Kultura jest rajem dla entuzjastów muzyki i miłośników kultury. Dzięki zróżnicowanej ofercie wciągających programów, Kultura oferuje wspaniałe wrażenia słuchowe, które pobudzą zmysły i poszerzą horyzonty.

W godzinach porannych, od 9:00 do 12:00, dołącz do dynamicznego trio Szymona Andrzejewskiego, Łukasza Rutkowskiego i Marcina Szymczaka w programie „Z Kawą Przy Mikrofonie”. Ten energiczny zespół nadaje idealny ton Twojemu dniu, łącząc żywe dyskusje, wnikliwe wywiady i oczywiście świetną muzykę. Zapraszamy do słuchania ich poranków wypełnionych wspaniałą mieszanką rozrywki i inspiracji.

W ciągu dnia stacja radiowa Kultura nadal oferuje szereg wciągających programów. Wieczorem, od 20:00 do 21:00, można oddać się wyjątkowemu doświadczeniu „Kulturalnej Masakry Muzyką Metalową”, prowadzonej przez Rafała Popowskiego. Przygotuj się na elektryzującą podróż do świata metalu, gdzie surowa moc i artystyczna ekspresja zderzają się, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenie.

W wybrane wieczory warto wybrać się z Mateuszem Lubiewskim i Marcinem Szymczakiem na „Uszy Szeroko Otwarte”. Ten comiesięczny program, od 20:00 do 21:30, obiecuje poszerzyć muzyczne horyzonty, prezentując starannie dobraną selekcję różnorodnych i eklektycznych dźwięków. Przygotuj się na nieoczekiwane oczarowanie, gdy ci utalentowani gospodarze poprowadzą Cię przez słuchową przygodę jak żadna inna.

Dzięki różnorodnej i wciągającej ofercie, stacja radiowa Kultura w Lublinie pozostaje centrum kreatywności i eksploracji kultury. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem muzyki, entuzjastą filmów, czy po prostu szukasz stymulujących rozmów, włącz stację radiową Kultura i wyrusz w odkrywczą podróż.

playlista: co bylo grane dzisiaj i wczoraj w radiostacji Kultura?

Archiwum. Lista przebojów (piosenek). Jaka piosenka grała?