Radio „DiscoParty“ online. Radio internetowe

Radio DiscoParty online. Radio internetowe
Radio online DiscoParty słuchać online

DiscoParty

Radio DiscoParty online DiscoParty

Wejdź do świata pulsujących bitów i zaraźliwych rytmów z DiscoParty, wiodącą stacją radiową poświęconą dostarczaniu najlepszej muzyki disco polo. Założone w 2007 roku przez wizjonerski duet Piotra i Pawła, DiscoParty rozwinęło się od skromnych początków do potęgi w branży.

W DiscoParty.pl nie chodzi tylko o muzykę i koncerty; chodzi o oddaną społeczność słuchaczy, którzy uczynili nas częścią swojego codziennego życia. Dzięki Waszemu niezachwianemu wsparciu przez lata ewoluowaliśmy i umacnialiśmy się, zapewniając Wam jeszcze lepsze wrażenia.

W 2018 roku DiscoParty przeszło oficjalną reaktywację, umacniając naszą pozycję wiodącej stacji radiowej w gatunku disco polo. Uświetniamy liczne wydarzenia muzyczne i organizujemy angażujące pokazy tematyczne, a wszystko po to, by zapewnić słuchaczom rozrywkę na najwyższym poziomie.

Rozpieszczaj swoje zmysły dzięki naszym trzem kanałom muzycznym, z których każdy zapewnia wysokiej jakości strumienie mp3. Wybierz swój ulubiony kanał i pozwól DiscoParty zabrać cię w porywającą podróż, do której będziesz chciał wracać raz za razem, gdy tylko przyjdzie ci na to ochota.

playlista: co bylo grane dzisiaj i wczoraj w radiostacji DiscoParty?

Archiwum. Lista przebojów (piosenek). Jaka piosenka grała?