Radio „InterStacja“ online. Radio internetowe

Związane radiostacje:

InterStacja Disco Polo
InterStacja Club
InterStacja Oldies
InterStacja Polskie Hity
InterStacja Eurodance

Radio InterStacja online InterStacja

InterStacja, wybitna stacja radiowa zlokalizowana w dynamicznym mieście Internet, jest ostatecznym celem dla wszystkich entuzjastów radia. Dzięki szerokiej gamie urzekających programów i zróżnicowanemu składowi utalentowanych prezenterów, InterStacja oferuje niezrównane wrażenia słuchowe, które utrzymają cię w napięciu od początku do końca.

Zanurz się w rytmie InterStacji, słuchając ich flagowego programu Muzyczny Lunch z InterStacją, prowadzonego przez charyzmatycznego Janusza Bohlę. Przygotuj się na muzyczną podróż jak żadna inna, ze starannie dobraną playlistą Bohla, która obejmuje różne gatunki i epoki. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem klasycznych hitów, czy najnowszych hitów list przebojów, ten program ma coś dla każdego.

Dla miłośników ekonomii InterStacja prezentuje program „3 Grosze o Ekonomii”, prowadzony przez doświadczonego Piotra Topolińskiego. W tym pouczającym programie Topoliński rozkłada złożone koncepcje ekonomiczne na łatwo przyswajalne spostrzeżenia, co czyni go obowiązkowym słuchaczem dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat świata finansów.

„Zawsze w Rytmie”, prowadzone przez energicznego Rafała Górskiego, to program dla tych, którzy chcą być na bieżąco z najgorętszymi utworami i hymnami na parkiecie. Zaraźliwy entuzjazm Górskiego i płynne umiejętności miksowania zapewniają, że każdy odcinek jest imprezą non-stop, wypełnioną groovymi bitami i zaraźliwą energią.

Gdy zajdzie słońce, przygotuj się na dołączenie do DJ Michnikova na „Hit Party”, program, który sprawi, że będziesz tańczyć do późnej nocy. Dzięki elektryzującej mieszance najnowszych hitów z list przebojów i ulubionych utworów wszech czasów, DJ Michnikov wie, jak utrzymać imprezę i stworzyć atmosferę, która sprawi, że będziesz chciał uderzyć na parkiet.

Zróżnicowany program InterStacji rozciąga się na cały tydzień, z programem obejmującym takie programy jak „Dobre Bo Polskie”, „Coś Obejrzanego”, „Byle Do Piątku” i wiele innych. Każdy program oferuje wyjątkowe wrażenia, dzięki czemu nigdy nie ma nudnej chwili, gdy dostroisz się do InterStacji.

InterStacja stanowi bramę do świata radiowej rozrywki, dostarczając swoim wiernym słuchaczom porywające treści. Dzięki żywym programom, utalentowanym prezenterom i zaangażowaniu w dostarczanie wysokiej jakości radia, InterStacja ugruntowała swoją pozycję jako ukochana stacja radiowa w sercu Internetu.

playlista: co bylo grane dzisiaj i wczoraj w radiostacji InterStacja?

Archiwum. Lista przebojów (piosenek). Jaka piosenka grała?