Radio „Głos“ online. Radio internetowe

Radio Głos online Głos

Mieszczący się w samym sercu Pelplina Głos to katolicka rozgłośnia radiowa o ugruntowanej pozycji, będąca głosem diecezji pelplińskiej. Istota tej stacji radiowej wykracza poza rozrywkę. Emanuje fascynującym poczuciem wspólnoty, wiernie rezonując z codziennym życiem mieszkańców i nie tylko. Wyjątkowość Głosu polega na jego trwałym przywiązaniu do wartości duchowych, zapewniając częstotliwość rezonującą dla wyznawców wiary katolickiej.

Nadając z dumą od listopada 1994 roku, Głos przyjmuje przemyślane i unikalne podejście do swoich programów. Jego oferta obejmuje różne częstotliwości, poszerzając zasięg do bardziej zróżnicowanych słuchaczy. Głosu można było słuchać na częstotliwości 91,4 MHz w Pelplinie, 97,1 MHz w Chojnicach i 94,2 MHz w Szymbarku, harmonizując jego sygnały z pulsującym rytmem codziennego życia.

Pod niezłomnym kierownictwem ks. prałata dr Ireneusza Smaglińskiego, dyrektora stacji, oraz wicedyrektora ks. lic. Teol. Zbigniewa Gełdona – specjalisty PR, Głos wytrwale dąży do tego, by jego audycja była żywa i aktualna. Owocem ich determinacji jest rozgłośnia, która nigdy nie traci z oczu swojej pierwotnej misji, dostosowując się jednocześnie do współczesnych wymogów nadawania.

Co więcej, „Salon Dziennikarski” jest przykładem różnorodnych i wnikliwych programów Głosu. Ten wywodzący się z Radia Warszawa, czterdziestominutowy program, emitowany w każdą sobotę, przedstawia zniuansowaną dyskusję na temat wydarzeń tygodnia, prowadzoną przez panel dziennikarzy z różnych mediów. Ta mieszanka perspektyw sprawia, że program jest idealnym miejscem dla słuchaczy poszukujących głębszego zrozumienia spraw światowych.

Zaangażowany zespół stacji radiowej, w tym Justyna Glazik, Marcin Sugier, Paweł Tissler, Katarzyna Wołkowska, Iwona Worzała i Szymon Żurawski, konsekwentnie dostarcza atrakcyjną mieszankę muzyki, wiadomości i programów opartych na wierze. Ich zaangażowanie przejawia się w najwyższej jakości treściach, które słuchacze Głosu docenili i pokochali.

Głos to coś więcej niż tylko stacja radiowa; to nieodłączna część krajobrazu dźwiękowego Pelplina. Od treści religijnych po wnikliwe dyskusje, nieustannie demonstruje swoje zaangażowanie w pielęgnowanie rozwoju duchowego, intelektualnego i emocjonalnego. Dzięki niestrudzonemu zaangażowaniu zespołu, Głos jest dla słuchaczy źródłem nadziei i oświecenia.