Radio „Park FM“ online. Radio internetowe

Radio Park FM online Park FM

Zanurzmy się w tętniący życiem świat radia z Park FM, rytmicznym sercem Kędzierzyna-Koźla. Z solidną historią ponad trzech dekad, ta stacja radiowa nadal zaskakuje, rozwesela i osładza upływ czasu swoim lojalnym słuchaczom. Park FM to nie tylko kolejna częstotliwość w spektrum; to ciągła melodia miasta, znajomy głos odbijający się echem w każdym domu.

Inauguracja Park FM sięga elektryzującego momentu, gdy legendarna piosenka „Radio Gaga” zespołu Queen rozbrzmiała na falach radiowych. Było to nie tylko doświadczenie słuchowe, ale także urzekająca aura, która ogarnęła nie tylko mieszkańców, ale także twórców tej wyjątkowej stacji radiowej. Przez lata prezenterzy, głosy i programy mogły ewoluować, ale podstawowy etos stacji pozostaje niezmieniony.

Stworzony z myślą o mieszkańcach Kędzierzyna-Koźla, Park FM szybko zyskał status głównego źródła lokalnych wiadomości. Nie chodzi tu tylko o aktualności z miasta – ta stacja radiowa zagłębia się w każdy zakątek, czy to dzielnicy, ulicy czy gminy. Prezenterzy, dziennikarze i rozmówcy Park FM kierują się tymi podstawowymi zasadami, zawsze oddani słuchaczom, doradzając im, nigdy nie wprowadzając w błąd.

Podróż Park FM to wytrwałe dążenie do wypełnienia luki między prezenterem a słuchaczem. To ciągła wymiana informacji, wspólny wysiłek na rzecz utrzymania wiarygodności i trafności opinii. W przeszłości komunikacja ta odbywała się wyłącznie na antenie, ale we współczesnej erze Park FM ewoluował, docierając do swoich odbiorców za pośrednictwem mediów społecznościowych, e-maili i aplikacji mobilnych.

Park FM opowiada o tym, co dzieje się wokół Ciebie w Kędzierzynie-Koźlu, w miejscu, w którym żyjesz, pracujesz i mieszkasz. To więcej niż stacja radiowa – to ścieżka dźwiękowa życia w mieście.