Radio „Trendy“ online. Radio internetowe

Radio Trendy online Trendy

Trendy, serce Krosna, to coś więcej niż stacja radiowa. To wpływowy towarzysz, który wypełnia powietrze nie tylko muzyką, ale także inspirującymi dialogami i aktualnymi lokalnymi wiadomościami. Ich zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości treści publicznych, kulturalnych, edukacyjnych i sportowych, wraz z eklektyczną mieszanką muzyki, obejmującą lata 80. i 90., optymistyczne melodie taneczne i rockowe podteksty, zaspokaja potrzeby szerokiego przedziału wiekowego od 20 do 60 lat.

Będąc aktywnym uczestnikiem spraw regionalnych, Trendy to nie tylko doświadczenie słuchowe; to platforma społecznościowa. Ta stacja radiowa odgrywa znaczącą rolę w informowaniu krośnian o wydarzeniach w regionie, nadając priorytet treściom regionalnym i angażując swoich słuchaczy w usługi online. Dziennikarze z pasją, prawdziwi entuzjaści radia, ludzi i życia, splatają esencję Trendy w wyjątkową więź ze słuchaczami.

Na antenie Trendy regularnie pojawiają się innowacyjne audycje, w tym „Godzina z samorządem”, poruszająca tematy związane z lokalnymi społecznościami i miastami. W połączeniu z eksperckimi odpowiedziami na pytania słuchaczy w programie „Z Trendy Radiem wiesz więcej”, Trendy zapewnia słuchaczom wzbogacające doświadczenie. To nie jest zwykła stacja radiowa, to świadectwo ich motta: „Trendy Radio jest dla Ciebie, o Tobie i z Tobą!”.