Radio „Anime 24“ online. Radio internetowe

Radio Anime 24 online Anime 24

Radio Anime24, zlokalizowane w tętniącej życiem miejscowości Warząchewka Polska, to wybitna stacja radiowa poświęcona urzekającemu światu mangi i anime. Z bogatą historią obejmującą ponad dekadę, od momentu powstania 23 sierpnia 2009 roku, Anime24 konsekwentnie dostarcza różnorodne treści skupione wokół mangi, anime, cosplayu i fantasy.

Jako długoletnia instytucja, Anime24 miało przywilej goszczenia szerokiej gamy znamienitych gości na przestrzeni lat. Należą do nich nieustraszeni podróżnicy i wnikliwi dziennikarze, tacy jak Paweł „MrJedi” Musiałowski. Stacja gościła również przedstawicieli renomowanych wydawców mangi i dystrybutorów anime, a także organizatorów największych polskich konwentów. Co więcej, na antenie Anime24 pojawili się utalentowani cosplayerzy, tacy jak Shappi i Okasynka, co jeszcze bardziej zwiększyło immersję widzów.

Dzięki niezachwianemu zaangażowaniu w świat mangi i anime, Anime24 pozostaje miejscem docelowym dla entuzjastów poszukujących wciągających treści, wnikliwych dyskusji i tętniącej życiem społeczności. Bądź na bieżąco z Anime24 i wyrusz w niezapomnianą podróż przez krainy wyobraźni.

playlista: co bylo grane dzisiaj i wczoraj w radiostacji Anime 24?

Archiwum. Lista przebojów (piosenek). Jaka piosenka grała?